Düşüş Serisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

True Blood

3 posters

True Blood Empty True Blood

Mesaj tarafından urania Perş. Eyl. 09, 2010 9:35 pm

True Blood Truebloodp

True Blood, 7 Eylül 2008 tarihinde yayımlanmaya başlanan, fantazi içerikli dram türündeki ABD yapımı bir dizisidir. Dizi yazar Charlaine Harris'in Güney Vampirleri Serisi olarak adlandırılan kitap serisini temel almaktadır. ABD'de kablolu TV kanalı HBO'da yayınlanan dizi, HBO ile birlikte yapımcı Alan Ball'un Your Face Goes Here Entertainment isimli şirketi tarafından üretilmektedir.Ekim 2008 itibariyle birinci sezonu yayınlanan dizi Eylül 2010 da 3.sezonunu bitirmiştir.

[/color]True Blood Los+Angeles+Premiere+HBO+Series+True+Blood+Ryac3HOcjvCl
Dizinin içeriği ise japonların ürettiği sentetik kan içmeye başlayan vampirlerin saklandıkları yerlerden çıkarak kimliklerini göstermesi ve halka karışmasını anlatan bir drama. Dizinin güzel yanı ise yeni bir trend üretmesi. Vampirler insan kanı içmekten vazgeçiyor, bu sefer insanlar vampir kanı içmeye başlıyor.

True Blood 29259_390061018562_69144888562_3755832_112975_n

Sookie Stackhouse ~Anna Paquin
Bill Compton ~Stephen Moyer
Eric Northman ~Alexander Skarsgård(ikinci sezonu izleme sebebim olsada üçüncü sezondaki kodroda tek sebebim olmaktan çıkmıştır)
Sam Merlotte ~Sam Trammell
Jason Stackhouse ~Ryan Kwanten
Tara Thornton ~Rutina Wesley

Üçüncü sezonla her yönden kendini aşmıştır. Mükemmel bir şey olmuştur. Üçüncü sezon kadrosundan bahsetmiyorum bile. Ayrıca bu diziyi izledikten sonra Cullenlara vampir deme olasılığınızda pek yok bence Very Happy
urania
urania
Site Sahibi
Site Sahibi

Kadın Mesaj Sayısı : 63

True Blood Empty Geri: True Blood

Mesaj tarafından FallenBookS Salı Eyl. 14, 2010 8:48 pm

Teşekkürler,ilginç!
FallenBookS
FallenBookS
İnsan
İnsan

Kadın Mesaj Sayısı : 4

Mesaj tarafından urania Salı Eyl. 14, 2010 9:27 pm

İlginç olan nedir ?? Very Happy
urania
urania
Site Sahibi
Site Sahibi

Kadın Mesaj Sayısı : 63

Mesaj tarafından katherine pierce Perş. Eyl. 16, 2010 5:54 am

Bunun kitapları var Gündüz Ölüsü, Klüp Ölüsü falan. Ben ilk kitaba başladım ama kitap bana öyle itici geldi ki, yarısında bıraktım.

Geçen yıl bu dizi çıkmış, ben farkında bile değilim. O sıralar deli gibi Vampire Diaries izliyorum böyle Alaric Saltzman'ın, Damon'ın hele hele Katherine Pierce'in falan hastası olmuşum. İşte bu iki ezik kardeşler Damon ve Stefan Katherine için ağlarken kadın o ülke senin bu şehir benim fink atıyormuş falan diyorum kendi kendime, ilk gözdem Anne Boleyn ikincisi de Katherine diyorum, gel gör ki arkadaş ortamında konusu açılıyor...

Ben psikopata bağlamış izliyorum, arkadaş arayıp ne izliyorsun diyor, vampirikli bir dizi, diyorum hiç isme misme girmiyorum zaten diziye devam edeceğim o telefon kapanacak. Konuştuğum arkadaş da tam playboy tipli. Vaoov o dizi çok yetişkin dizisi ya, nasıl izliyorsun sen onu diyor. İzlediğim bölümlerde de daha Elena ile Stefan öpüşüyorlar falan. Yuh ya, bu mu yetişkin dizisi, mutaassıpsın sen herhalde falan diyorum çocuğa. Çocuk kıs kıs gülüyor. İzleme öyle şeyler, True Bloodmuş falan.. diyor. Yok diyorum benimkinin adı vampire diaries, kız var, adam var, okula gidiyorlar falan diyorum. Hatta bir sessizlik oluyor, sen izliyorsun herhalde o yetişkin dizisini diyorum, neyse sen de çocuk filmi izliyormuşsun zaten diyor telefonu kapatıyor.

Bu da böyle bir anımdır, senin gibi dizi yüzünden millet beni playgirl sanmıştı True Blood Very Happy Very Happy Very Happy
katherine pierce
katherine pierce
İnsan
İnsan

Kadın Mesaj Sayısı : 68

http://nimbus2000.bestofforum.net/forum.htm